Sizi Arayalım

1960 yılında İsmet Çakan tarafından kurulan İS-ME iş hayatına soba imalatı ile başladı.

1970 yılına gelindiğinde havalandırma sektörüne da adım atıldı. Sürekli büyüyen iş hacmi ve gelişen havalandırma sektörü, yeni bir atılımla İS-ME İzolasyon Havalandırma Ltd. Şti.'ni Organize Sanayi bölgesinde faaliyete geçirdi.Her zaman müşteriye en iyi, en modern ve en hesaplı hizmeti sunmayı amaçlayan kurum , İS-ME SİSTEM' i geliştirmiştir.Bu sistem çerçevesinde otomatik olarak PC kontrollü hazırlanan kanal parçalarının kesimi plazma yöntemiyle el değmeden bilgisayarlı "Plasma Entry" ile gerçekleştirilmektedir.

Yine bir ilk İS-ME için özel tasarlanan makinelerle Türkiye'de ilk defa patentli,İSMEDUCT tescilli ve TSE belgeli kendinden Flanşlı rtg kanalları bilgisayar destekli olarak üretilip taahhütlerinde kullanmaktadır. İS-ME Limited, son teknolojik gelişmelerden biri olan "Spiral Kenetli Yuvarlak Boruları" imal edip uygulamakta olup TS En 1506 belgesine sahiptir. Grubumuz, İS-ME Ltd. ile Türkiye'de bir ilke daha imza atmış ve İS-ME sistem olarak havalandırma kanallarında çığır açmış İtalyan ön izoleli "P3 ductal alüminyum panelleri"ni ilk defa ülkemizde uygulama başarısını göstermiştir.

Galvaniz kanallara göre birçok avantajı bulunan P3 kanallar Clas C sızdırmazlık sınıfına haizdir. Kapalı hücre izolasyonu ve dış yüzeyi alüminyumfolyo kaplı hava kanalları; alışveriş merkezleri, oteller, restaurantlar, gıda endüstrisi başta olmak üzere tekstil fabrikaları, havaalanları, terminaller, hastaneler ve bankalardan tüm endüstri ve eğitim binalarına kadar geniş bir alanda tercihedilmektedir.

Havalandırma ve izolasyon konusunda Bursa ve Türkiye genelinde saygın bir yere sahip olan İS-ME menfez gereksinimini de bünyesindeki menfez üretim Departmanı'nda karşılamaktadır.İsme ltd. menfezleri TSEK belgesine sahiptir. HVAC alanında öncü kuruluşumuz sayesinde Bursa'da doğalgaz kullanan konut sanayi tesisi ve kuruluşların çoğunluğu doğalgaz bacalarında TSE 11382 Kalite Belgeli İS-ME markası taşımaktadır.

En büyük özelliğimiz ise; kendimizi işini aldığımız kuruluşun bir işçisi gibi görmek ve çalışmaktır. Yurt içi - yurt dışı faaliyetleri olan büyük bir işletmeye ulaşıldı ve daha da ileriye götürüleceğine inancımız tamdır.

İS-ME Grubu olarak bundan sonraki en büyük hedefimiz, ihracata yönelik çalışmalar yapmak ve daha kapsamlı projelerde yer almaktır.

Copyright © İs-Me İklimlendirme Sistemleri

WhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara